پرسش و پاسخ تجهیزات امنیتی قسمت 1

/پرسش و پاسخ تجهیزات امنیتی قسمت 1

پرسش و پاسخ تجهیزات امنیتی قسمت 1

پرسش و پاسخ تجهیزات امنیتی قسمت 1

 

این بخش اول مجموعه ای از پرسش ها و پرسش های متداول مربوط به تجهیزات امنیتی است که به طور روزانه در پارس تکنیک پشتیبانی می شود. اگر سوالی دارید که می خواهید در این مقالات مشاهده کنید، لطفا به ما اطلاع دهید.

چگونه می توانم فیلم های مهم را از روی هارد دیسک DVR خود ریکاوری یا بازگردانی کنم؟

 

به غیر از دانلود فایلهای DAV برای ذخیره سازی پشتیبان، ممکن است فکر کنید راه دیگری برای انجام این کار وجود ندارد. درست؟ خوب، دو راه دیگر برای انجام این کار وجود دارد، اما ابتدا اجازه دهید بحث کنیم چگونه فایل ها در DVR ایجاد می شوند. اولا اگر شما از روش ضبط حرکت استفاده می کنید، یک فایل برای هر رویداد حرکت برای هر دوربین ایجاد می شود. اگر از یک روش ضبط روزانه یا برنامه ریزی شده استفاده می کنید، هر ساعت یک فایل برای هر دوربین مدار بسته ایجاد می کند. هنگام استفاده از ماوس و مانیتور که به طور مستقیم به DVR شما متصل است، به منوی اصلی> منطقه جستجو بروید و سپس می توانید روز و کانال هایی را که می خواهید مشاهده کنید را انتخاب کنید. در زیر تقویم یک دکمه برای مشاهده فایل ها است و از آنجا می توانید فایل هایی را که می خواهید ذخیره کنید را انتخاب کنید. در حالی که یک دکمه برای ذخیره این فایل ها به یک دستگاه پشتیبان وجود دارد، می توانید از جای دادن پرونده ها به جای قفل کردن پرونده ها استفاده کنید. این یک راه سریع برای اطمینان از اینکه فایل های شما بر روی هارد دیسک نگهداری می شود، با توجه به اینکه گزینه HDD کامل خود را در قسمت General برای Overwrite تنظیم شده است. شما همچنین می توانید گزینه HDD کامل خود را برای توقف ضبط که دومین گزینه برای ذخیره فایل های خود را تنظیم کنید. متاسفانه این روش هیچ ضبط آینده ای را ارائه نمی دهد، به همین دلیل گزینه Overwrite به طور پیش فرض است. DVR همیشه قدیمی ترین فایل ها را بازنویسی می کند، بنابراین ممکن است زمان لازم برای پشتیبان گیری از فایل های خود را قبل از رونویسی داشته باشید.

lock

فیلم های ضبط شده تعیین خواهد کرد که چند روز تا زمانی که فیلم رونویسی خواهد شد. به همین دلیل است که شما همیشه باید فایل های خود را که نیاز دارید ذخیره کنید تا زمان لازم برای آماده سازی یک گزینه پشتیبان دائمی داشته باشید. لطفا توجه داشته باشید که برخی از منوهای DVR جدیدتر می توانند کمی متفاوت از آنچه من توصیف می کنند باشند. همچنین در نظر داشته باشید که فرمت کردن یک درایو یک گزینه مخرب است که تمام فایل ها از جمله فایل های قفل شده را پاک می کند. شما نمی توانید قفل و یا باز کردن فایل ها از وب یا رابط هوشمند PSS انجام دهید ، بنابراین شما برای دسترسی مستقیم به DVR نیاز دارید. یک مکان مهم دیگر برای بررسی رابط کاربری DVR شما وجود دارد که مطمئن شوید فایل های شما پاک نشده اند. منطقه نگهداری خودکار از منو دارای یک گزینه خودکار حذف است که به شما اجازه می دهد چند روز پس از انتخاب حذف شود. تنظیم پیش فرض هرگز نیست، اما اگر شما سفارشی را انتخاب کنید، به شما این امکان را می دهد که یک عدد را وارد کنید تا چند روز پس از انتخاب حذف شود. برای محافظت از فایل ها در این مقاله، شما نیاز دارید تا تنظیمات را روی Never نگه دارید.

automaintain_small

من می خواهم سیستم کامل NVR را راه اندازی کنم، اما چگونه جایی که نمی توانم کابل CAT 5 را اجرا کنم،راه اندازی کنم؟

 

شبکه داخلی تا 15KM دور تر با خط کامل از دید قابل استفاده است در حالی از  150 مگابیت بر ثانیه پهنای باند استفاده می کند . این دستگاه ها مقاوم در برابر آب و هوا هستند، بنابراین شما می توانید یک نقطه دسترسی خارج از منزل را در یک محل درونی و یا بیرونی برای دسترسی جهت دوربین های IP و DVR  محصولی مناسب برای شما است استفاده کنید . شما می توانید ساختار توسط دوربین را در حالی که یک انتقال خارج از منزل دارید به این دوربین و اتصال شبکه راه اندازی کنید . TP-LocoM5 راه عالی برای ارسال یک سیگنال بیش از یک دریاچه کوچک به عنوان مثال است و پوشش برخی از چشم انداز که به طور معمول دشوار است. آنها با استفاده از نرم افزار قابل پیکربندی هستند و می توانند تا زمانیکه خط دید را می توانند ببینند از راه های مختلف استفاده کنند. شما یک ایستگاه نانو را به عنوان یک نقطه دسترسی انتخاب کرده اید و دیگری را برای تنظیمات در ایستگاه ، ایجاد یک فرستنده اختصاصی و جفت گیرنده اختصاص یافته است. هنگامی که آنها به درستی راه اندازی می شوند، می توانید شبکه خود را در فاصله ای مناسب قرار دهید و یک عملکرد خوب را حفظ کنید. بررسی مشتری برای این محصول عالی بوده است. برای یادگیری نحوه راه اندازی یک پل بی سیم برای دوربین های IP، این مقاله را بررسی کنید.

 

اگر کابل های CAT 5 موجود در یک ساختمان وجود داشته باشد، آیا می توانم از آنها برای سیستم دوربین امنیتی استفاده کنم؟

بله شما می توانید یک سیستم کامل NVR که از دوربین های IP مبتنی بر شبکه استفاده می کند را خریداری کنید تا با سیم کشی موجود شما بتوانند استفاده شود. این تضمین می کند که شما از تجهیزات پیشرفته ای استفاده کنید و بر اساس گزینه های خرید خود دارای بالاترین کیفیت ویدئو باشید. اگر بودجه شما هزینه یک سیستم IP را نمی پذیرد، گزینه دیگری این است که سیستم آنالوگ را بخرید و سپس در هر انتهای CAT 5 کابل خود را با یک بالون قرار دهید. به این ترتیب شما می توانید قدرت و ویدئو خود را بدون نیاز به حرکت مجدد خود را با کواک ارسال کنید. علاوه بر این، شما هنوز هم CAT 5 را در موقعیتی قرار دهید که در آینده می خواهید سیستم دوربین NVR را تغییر دهید. شرکت هایی که از زیرساخت CAT 5 موجود استفاده می کنند، می بایست از یکی از این گزینه های نظارت استفاده کنند.

balun1

ONVIF چیست؟

ONVIF یک انجمن صنعتی باز برای توسعه یک استاندارد جهانی برای رابط کاربری محصولات مبتنی بر IP است. مخفف ONVIF مخفف Open Network Video Interface Forum می باشد. داشتن یک استاندارد باز، بدان معنی است که همه شرکت ها و سازمان ها دسترسی مشابهی داشته و در نتیجه، قابلیت همکاری بین محصولات امنیتی که به استاندارد متصل هستند، تضمین می کند. در حالی که توسعه بسته به نفع کنترل کامل است، به دانش و منابع جهانی اجازه نمی دهد. علاوه بر این، استاندارد سازی ارتباطات بین محصولات امنیتی مبتنی بر IP به این معنی است که شرکت ها و افراد مجبور نیستند به طور مستقل اداره شوند. ONVIF یک پروتکل مشترک را تعریف می کند و این مشخصات برای تبادل اطلاعات شامل کشف خودکار دستگاه، جریان ویدئو و فراداده امکان پذیر است.

 

By |2019-04-01T18:48:05+03:30آوریل 30th, 2019|دیدگاه‌ها برای پرسش و پاسخ تجهیزات امنیتی قسمت 1 بسته هستند

About the Author: