دوربین مداربسته

/دوربین مداربسته
دوربین مداربسته2019-04-26T22:11:48+04:30

نصب دوربین مداربسته

پارس تکنیک فروشنده انواع دوبین مدار بسته آنالوگ و تحت شبکه IP و AHD ,HD-CVI , HD-TVI در سراسر ایران و تمامی شهر ها و شهرستان های کشور میباشد . از مزایای آن میتوان به ضمانت نامه صد در صد معتبر آن پرداخت و تعمیر و تعویض دوربین در صورت عدم رضایت مشتری و یا شما همکار گرامی میباشد که شرکت پارس تکنیک  همواره مزایا و امتیازات خاصی را برای نصاب دوربین مداربسته و کلیه تکنسین ها در نظر میگیرد که تحت عنوان فروش به همکار با قیمت مناسب میباشد .

امتیازات در نظر گرفته شده برای فروشندگان دوربین مدار بسته و گارانتی آن قابلیت تعویض کالای فروخته شده در صورت عدم رضایت به هر دلیل منطقی و یا خراب شدن دوربین بعد نصب میباشد که اگر خرابی دوربین مدار بسته کمتر 1 هفته باشد آن را به رایگان تعویض و تا یکسال باشد کاملا رایگان تعمیر مینماییم . همیشه حق با مشتریان گرامی و مخصوصا همکاران و نصاب های دوربین مداربسته و تکنسین فنی میباشد .

شما در هر شهر شهرستان و یا محلی در کشور باشید میتوانید محصول و یا کالای مورد نظر خود را حداکثر تا 48 ساعت و با حداکثر کرایه حمل و نقل تا 25 هزار تومان برای دورترین نقاط مثل جزیره کیش دریافت کنید چرا که پارس تکنیک از سامانه سیستم حمل و نقل باربری مویرگی با اتوبوس ها و یا شرکت های باربری با قابلیت پیگیری و مشاهده وضعیت کالای سفارش داده شده شامل دوربین مدار بسته ، دی وی آر ، هارد و یا سایر تجهیزات سیستم های نظارتی اماکن را بصورت آنلاین استفاده می کند .

جهت خرید دوربین مداربسته در شهر ، شهرستان و یا شهرک محل زندگی خود نام آن را در لیست زیر پیدا کنید و روی آن کلیک کنید .

پارس تکنیک فروشنده انواع دوبین های مدار بسته آنالوگ و تحت شبکه IP و AHD ,HD-CVI , HD-TVI در سراسر ایران و تمامی شهر ها و شهرستان های کشور میباشد . از مزایای آن میتوان به ضمانت نامه صد در صد معتبر آن پرداخت و تعمیر و تعویض دوربین مداربسته در صورت عدم رضایت مشتری و یا شما همکار گرامی میباشد که شرکت پارس تکنیک  همواره مزایا و امتیازات خاصی را برای نصاب دوربین مداربسته و کلیه تکنسین ها در نظر میگیرد که تحت عنوان فروش به همکار با قیمت مناسب میباشد .

امتیازات در نظر گرفته شده برای همکار دوربین مدار بسته و گارانتی آن قابلیت تعویض کالای فروخته شده در صورت عدم رضایت به هر دلیل منطقی و یا خراب شدن دوربین بعد نصب میباشد که اگر خرابی دوربین مدار بسته کمتر 1 هفته باشد آن را به رایگان تعویض و تا یکسال باشد کاملا رایگان تعمیر مینماییم . همیشه حق با مشتریان گرامی و مخصوصا همکاران و نصاب های دوربین مداربسته و تکنسین فنی میباشد .

شما در هر شهر شهرستان و یا محلی در کشور باشید میتوانید محصول و یا کالای مورد نظر خود را حداکثر تا 48 ساعت و با حداکثر کرایه حمل و نقل تا 25 هزار تومان برای دورترین نقاط مثل جزیره کیش دریافت کنید چرا که پارس تکنیک از سامانه سیستم حمل و نقل باربری مویرگی با وسایل نقلیه عمومی و یا شرکت های باربری با قابلیت پیگیری و مشاهده وضعیت کالای سفارش داده شده شامل دوربین مدار بسته ، دی وی آر ، هارد دوربین مداربسته و یا سایر تجهیزات سیستم های نظارتی اماکن را بصورت آنلاین استفاده می کند .

 

تهران
 اصفهان
 تبریز ، آذربایجان شرقی
کرج ، البرز
شیراز ، فارس
اهواز ، خوزستان
ارومیه ، آذربایجان غربی
قم
کرمانشاه
زاهدان ، سیستان و بلوچستان
رشت ، گیلان
کرمان
همدان
اراک ، مرکزی
یزد
اردبیل ، اردبیل
بندر عباس ، هرمزگان
قزوین
زنجان
خرم‌آباد ، لرستان
 سنندج ، کردستان
گرگان ، گلستان
ساری ، مازندران
بجنورد ، خراسان شمالی
بندر بوشهر ، بوشهر
بیرجند ، خراسان جنوبی
ایلام
شهرکرد ، چهارمحال و بختیاری
سمنان
یاسوج ، کهگیلویه و بویراحمد